Hakkımızda

Geofaz; Demiryolu, Baraj, Gölet, Tünel, Otoyolu, Liman, Fabrika ve Yüksek Katlı Bina Projelerinde projeye özel hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler sunar. 


Tecrübe ve hızı sentezleyerek kaliteye ulaşan firmamız, farklı mühendislik dallarında faaliyetlerde bulunmaktadır. Hizmet verdiğimiz uzmanlık gerektiren mühendislik alanları; 


 Baraj ve Gölet Projeleri

 Yerbilimleri ve Maden Aramacılığı

 Altyapı ve Ulaşım Projeleri

 Geoteknik ve Temel Mühendisliği

 Proje Tasarımı ve Danışmanlık Hizmetleri 

 

HEDEFİMİZ 


Geofaz için her yeni proje yeni bir çözüm konusudur. Deneyimli ve uzman teknik kadromuz ile dinamik ve yenilikçi çözümler sunmak amacı ile çalışmaktayız.  


Kaliteden ödün vermeden uluslararası standartlarda çözümler üretmeyi temel amaç edinmiş olan Geofaz, yurtiçi ve yurtdışında birçok saygın proje ile anılmayı hedeflemektedir.  


Geofaz, her proje için özel çaba sarf ederek, tecrübe ve becerilerimizi projenin gerektirdiği şekilde ekonomik, kaliteli ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturarak çalıştığımız firma ile birlikte ortak başarıya ulaşmayı amaçlamaktadır.  

 

HİZMETLERİMİZ 


Üç boyutlu bir çalışma ortamı olarak zemin ve kaya koşulları, küçük hacimlerde dahi değişkenlik göstermektedir.  Dolayısıyla uzmanlık gerektiren jeolojik çözümler, proje kapsamında oluşturulacak yapılar için hayati önem taşımaktadır. Günümüzde gelişen teknoloji ile yürütülen projeye bağlı olarak farklı uygulamalar ve çözümler üretilebilmektedir. Geofaz olarak sunduğumuz çözümler, temel altı zemin iyileştirme yöntemleri ve iksa hizmetlerimiz; 
 
 Mini Kazık & Ankraj 
 Zemin Çivisi & Kaya Bulonu 
 Jet Grout & Enjeksiyon 
 Deep Soil Mixing 
 Zemin Etüdü ve Sondaj 
 Kazık Testleri ve İnklinometre Ölçümleri ana faaliyet alanımızı oluşturmaktadır.